تازه ترین مطالب


کد مطلب: 45900
تاریخ انتشار: چ, 1396/07/19 - 11:51
نیریمیز: همزمان با سراسر کشور مراسم زنگ عاطفه ها با حضور مسئولان محلي و اوليا و مربيان دانش آموزان در یکی از مدارس شهرستان برگزار شد.

به گزارش نیریمیز، همزمان با سراسر کشور مراسم زنگ عاطفه ها با حضور مسئولان محلي و اوليا و مربيان دانش آموزان در یکی از مدارس شهرستان برگزار شد.

 

 
در این مراسم که در مدرسه زینبیه نیر برگزار می شد مدیر آموزش و پرورش شهرستان نیر گفت: جشن عاطفه ها در 95 مدرسه شهرستان نیر همزمان با سراسر کشور برگزارشد.
وی افزود: یکی از کارهای نیک و پسندیده کمک به هم نوع است که در قالب جشن عاطفه ها این کار پسندیده نمایان است و تلاش تمام  عوامل اجرایی این برنامه بارز نمودن حس نوع دوستی و تبلیغ شعائر اسلامی در شهرستان نیر می باشد.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان نیردر ادامه تصریح کرد: مراسمات این چنینی بستر کمک به دانش آموزان نیازمند توسط خیرین شهرستان و مشارکت ادارات را فراهم می سازد و کمک می کند دانش آموزان با انگیزه و روحیه بشتر از گذشته به تحصیل ادامه دهند چرا که دانش آموزان آینده سازان این مرز وب وم بوده و سرنوشت یک ملت در دستان آنها خواهد بود.
در این مراسم علاوه بر اجرای دکلمه توسط دانش آموزان، مسئولان زنگ عاطفه ها را به صدا درآوردند و در پایان کمک های نقدی خود را به صندوق ها انداختند.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر