تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 46033
تاریخ انتشار: پ, 1396/07/27 - 23:37
نیریمیز: احمدی گفت: راه اندازي خانه هاي ورزشي روستايي و توجه جدي به جوانان ساكن نقاط دوردست و محروم شهرستان نير در راستاي توزيع عادلانه امكانات ورزشي باید تداوم يابد.

به گزارش نیریمیز، مهدی احمدی در دیدار با کارکنان اداره ورزش و جوانان نیر در محل فرمانداری نیر اظهار کرد: الگوسازی و معرفی جوانان موفق در عرصه‌های مختلف به‌ویژه ورزش می‌تواند در تربیت نسل‌های موفق آتی مؤثر باشد.

 

وی گفت: راه‌اندازی خانه‌های ورزشی روستایی و توجه جدی به جوانان ساکن نقاط دوردست و محروم شهرستان نیر از کارهای ارزنده اداره ورزش و جوانان است که لازم است در راستای توزیع عادلانه امکانات ورزشی چنین امری تداوم یابد.

 

فرماندار نیر عنوان کرد: به نسبت سرانه جمعیت کسب مقام‌ها و حضور در مسابقات و همچنین میزبانی برخی مسابقات استانی در شهرستان نیر مناسب بوده و این اداره عملکرد خوبی داشته و از شهرستان‌های موفق محسوب می‌شود.

 

احمدی همچنین به برگزاری مسابقات بین‌المللی در استان اشاره کرد و افزود: چنین اقداماتی بیانگر توان مدیریتی و ظرفیت‌های بالای استان در بخش ورزش قهرمانی است.

 

اکبر نگاهی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیر گزارشی از فعالیت‌های این اداره در حوزه‌های قهرمانی همگانی و روستایی و همچنین برنامه‌های هفته تربیت بدنی و ورزش ارائه کرد.

 

همچنین از کارکنان برتر ورزش و جوانان توسط فرماندار با اهدای لوح و جوایزی تقدیر و قدردانی شد.

 

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر