تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 46036
تاریخ انتشار: ج, 1396/07/28 - 13:41
نیریمیز: حجت الاسلام مقدسی گفت: رفتار ترامپ نه تنها دیوانه وار نیست بلکه در راستای دشمنی با ایران و پیشبرد اهداف آمریکا در منطقه است.

به گزارش نیریمیز، حجت الاسلام میکائیل مقدسی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان نیر گفت: ترامپ دیوانه نیست و بسیار  عاقلانه و با دقت عمل در حال پیشبرد اهداف آمریکا است و دامن زدن به این سخن آب به آسیاب دشمن ریختن است.

 

وی حفظ انسجام، دوری از حاشیه سازی و تکیه بر طرفیت‌های داخلی را مهم دانست وگفت: امروز همه می‌دانند که دشمنان ما عهد شکن هستند و از همین رو، همه در مقابل دشمن یک صدا هستیم .

 

خطیب جمعه نیر خواستار هوشیاری ملت ایران در قبال این اقدامات شد و گفت: همه ما باید در مقابل این مواضع که جزء مواضع ملی ما است هوشیار باشیم و معتقدیم که باید در مقابل آنها مواضع صریح و معقول گرفته و تصمیمات مناسب را بگیریم.

 

حجت الاسلام مقدسی با تاکید بر لزوم هوشیاری هرچه بیشتر در برابر سیاست های خصمانه آمریکا، سخنان رئیس جمهور کشورمان درواکنش به اظهارات ترامپ را شجاعانه، قاطعانه و به هنگام توصیف کرد و با تقدیر از رئیس جمهور بابت این موضع گیری گفت:  چنین جهت گیریهایی در مقابل آمریکا و واکنش های شجاعانه و قاطعانه تحت رهبری های روشنگرانه و هوشمندانه رهبر معظم انقلاب، توطئه‌های دشمن را ناکام خواهند گذاشت.

 

حجت الاسلام مقدسی در ادامه با تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش اظهار داشت: یکی از تفریحات سالم ورزش کردن است که دین مبین اسلام نیز بر انجام آن تاکید به سزایی کرده است.

 

وی به تزکیه نفس و روح هم اشاره کرد و گفت: در ورزش همانطوری‌ که جسم تقویت می‌شود نفس و روح نیز باید تقویت شده و در راستای حرکتی جوانمردامه سوق داد.

 

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر