تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 46214
تاریخ انتشار: چ, 1396/08/10 - 15:02
نیریمیز: به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی، یادواره شهدای بسیج دانش آموزی شهرستان نیر با حضور مسئولان و خانواده شهدا برگزار شد.

به گزارش نیریمیز،یادواره 7 دانش آموز شهید بسیجی شهرستان نیر صبح امروز در دبیرستان زینبیه  نیر و با حضور مسئولان و خانواده شهدا برگزار شد.

 

در این مراسم فرمانده سپاه ناحیه نیر با اشاره با اشاره به سالگرد شهادت حسین فهمیده گفت: شهدا انسان های برگزیده خداوند متعال هستند که از سوی پروردگار انتخاب شده اند.

سرهنگ محرم بنیادی که در مراسم گرامیداشت شهدای شاخص دانش آموزی کشوری در سال 96 با محوریت شهید مرحمت بالازاده سخن میگفت تصریح کرد: آغازگر جنگ تحمیلی رژیم بعث عراق با پشتوانه ابرقدرت های دنیا بود که در این جنگ با غیرت اقشار مختلف مردم و بسیجیان حتی ذره ای از خاک کشورمان به دست دشمنان نیفتاد.
وی افزود: نقش دانش آموزان در حفاظت از کیان نظام و کشورمان در جنگ تحمیلی بی بدیل بود و آنها با رشادت ها و دلیری های خود نگذاشتند دشمنان تعرضی به خاک میهنمان بکنند و در این راه شهدای گرانقدری به انقلاب و اسلام تقدیم کردند.
 
 
سرهنگ بنیادی تصریح کرد: وظیفه کنونی دانش آموزان پیروی از سیره و روش شهدای دانش آموزی است و با عمل به فرامین مقام معظم رهبری و حفظ حجاب و عفاف و امر به معروف و نهی از منکر میتوانند به آن عمل کنند.
در این مراسم برنامه های مختلفی از جمله پخش کلیپ ، دکلمه و سرود برگزار شد و حاضران از مداحی مداح اهل بیت عصمت و طهارت  فیض بردند.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر