تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 46239
تاریخ انتشار: ش, 1396/08/13 - 11:55
نیریمیز: حجت الاسلام مقدسی گفت: ملت ایران بارها به سردمداران آمریکا در مناسبت های مختلف نشان داده اند که پشتیبان رهبر و حکومت هستند.

به گزارش نیریمیز، حجت‌الاسلام میکائیل مقدسی امروز در راهپیمایی روز 13 آبان ماه اظهار کرد: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 13 آبان بار دیگر تداوم راه استکبارستیزی این ملت را به اثبات رساند و همه به تداوم حفظ دستاوردهای 37 ساله نظام اسلامی تاکید کردند.

 

وی با بیان اینکه آمریکا دشمن درجه یک انقلاب است و هیچ وقت این دشمن قابل اعتماد نبوده و نیست، گفت: اگر کارنامه جنایت‌پیشگی آمریکا را در طول نظام اسلامی بررسی کنیم به خوبی درمی‌یابیم که آمریکا در حق این ملت و دیگر ملت‌های آزادی‌خواه دنیا چه ظلم و ستم‌هایی را روا داشته است.

 

حجت الاسلام مقدسی با بیان اینکه توانمندی دفاعی کشور و نیروهای نظامی از جمله سپاه پاسداران قابل مذاکره نیست، تصریح کرد: ایران اسلامی محکم و استوار از سپاه پاسداران حمایت می‌کند سپاه اقتدار، افتخار و نور چشم مردم است.

 

وی گفت: یاوه گویی های رئیس جمهور آمریکا اتحاد و همدلی میان آحاد ملت ایران بیشتر کرده است چرا که ملت مجاهد ایران این حرف های تکراری و اتهامات واهی را چون همیشه پوچ و بی‌ارزش می‌داند و مسیر ایستادگی خود در حمایت از مظلومان منطقه و مبارزه با رژیم‌های غاصب را ادامه خواهد داد.

 

امام جمعه نیر با قدردانی از اهالی منطقه به خاطر حضور باشکوه در راهپیمایی 13 آبان ظهار کرد: همه این حرکت‌ها اسباب صیانتی از انقلاب و نظام اسلامی ما است تا زمینه پایداری و ایستادگی این ملت فراهم آید.

 

وی ضمن تبیین  فلسفه یوم الله 13 آبان و سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، حادثه 13 آبان را خاطره انگیزترین اتفاقات در طول تاریخ ایران عنوان کرده و فلسفه وجودی آن را روحیه استکبار ستیزی و غیرت دینی بر شمرد.

 

امام جمعه نیر با تأکید بر این‌که «سفارت آمریکا در ایران مرکز جاسوسی و توطئه بود که با تلاش جوانان به تعطیلی کشیده شد» افزود: شور تسخیر لانه جاسوسی امریکا در آبان‌ماه به دنبال شور حسینی شکل گرفت و این خونی که در رگ مردم این سرزمین جاریست خون عاشورایی و حسینی است.

 

حجت الاسلام مقدسی تأکید کرد: سخنان رئیس جمهور آمریکا سرشار از حرف‌های‌ ناپسند بود. عراق و سوریه توسط ایران نجات یافتند و این موضوع اصلی‌ترین دلیل توهین‌های ترامپ است.

 

وی افزود: ترامپ در سخنان اخیر خود سیاست های کلی آمریکا را اعلام کرد و یکی از مهم ترین سیاست های کلی آمریکا ، اسلام و ایران هراسی است که طی چند سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی به زبان های مختلف از سوی ریاست جمهوری های مختلف آمریکا بیان شده است.

 

امام جمعه نیر گفت: تفرقه افکنی بین حکومت و ملت ایران از جمله اهداف دیگر سیاست مداران آمریکاست که می خواهند با این عمل بین حکومت و مردم تفرقه بیندازند تا به اهداف شوم خود دست یابند غافل از اینکه ملت ایران بارها به سردمداران آمریکا در مناسبت های مختلف نشان داده اند که پشتیبان رهبر و حکومت هستند.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر