تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 46255
تاریخ انتشار: ي, 1396/08/14 - 13:45
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:
جانفشانی های مدافعان حرم هیمنه داعش و حامیانش را درهم شکست
نیریمیز: سردار بابازاده گفت: دشمنان با تقویت گروهک های تروریستی ازجمله داعش قصد داشت تا اسلام هراسی را در دنیا ترویج دهد که با رشادتها و جانفشانی های مدافعان حرم شکست خوردند.

به گزارش نیریمیز، فرمانده سپاه حضرت عباس(ع)  امروز در مراسم یادواره شهدای دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل که با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ، مسئولان استانی و شهرستانی و دانشجویان در محل دانشگاه فرهنگیان مرکز آموزش عالی آزادگان نیر برگزار شده بود مجموعه سپاه را سربازان کوچک و ناقابل ملت بزرگ ایران دانست و گفت: سپاه پاسداران همواره آماده است تا در راه اعتلای اسلام و ملت ایران جان فشانی کرده و از دستاوردهای انقلاب در اقصی نقاط عالم دفاع کند.

 

سردار بابازاده دانشگاهیان را نیز سربازان این نظام خواند و گفت: تفاوت سپاه با دانشگاه در نحوه مأموریت های محوله است بطوریکه سپاه وظیفه دارد حتی از دستاوردهای علمی دانشگاهیان که در جهت اقتدار آفرینی برای نظام و ایجاد آسایش و رفاه برای مردم  این کشور است نیز صیانت کند.

 

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان یاد و خاطره 3 هزار و 400 شهید استان اردبیل را که در اوج مظلومیت به شهادت رسیدند، گرامی داشت و گفت: شهدای ما نه برای خواسته‌های دنیوی و مادی بلکه از روی عشق و اخلاص به جبهه‌ها عزیمت کردند و با دشمنی روبه‌رو شدند که تمام ابرقدرت‌ها پشت سر او بودند و در جنگ با تمامی کفر جهانی پیروزی و سربلندی را برای این ملت رقم زدند.

 

وی از ایمان بعنوان مهمترین سلاح رزمندگان اسلام نام برد و گفت: قدرتی که امروز جمهوری اسلامی ایران به آن دست پیدا کرده موجب شده است تا دشمنان اسلام همواره در بیم و هراس به سر برند.

 

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: دشمنان با تقویت گروهک های تروریستی ازجمله داعش قصد داشت تا اسلام هراسی را در دنیا ترویج دهد که با رشادتها و جانفشانی های مدافعان حرم باردیگر تیر آنها به هدف برنخورد و اکنون شاهد شکست های پی درپی داعشی ها در سوریه و عراق هستیم.

 

سردار بابازاده بیانات رهبر معظم انقلاب را یاداور شد و گفت: اگر رژیم صهیونیستی  کوچکترین خطایی کند تل آویو را با خاک یکسان می کنیم.

 

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) وحدت و انسجام ملت ایران را ستود و گفت: قدرت اصلی ایران در انسجام و یکدلی مردم و مسئولین است.

 

سردار بابازاده حضور رزمندگان اسلام در مرزهای کشور را خاطرنشان کرد و گفت: در آن اقلیم و جغرافیای سخت که زمانی از کوچکترین امکانات نیز بی بهره بود،حضور مقتدرانه و محکم رزمندگان اسلام باعث ثبات و امنیت در جای جای ایران اسلامی شده است بطوریکه گروه های تروریستی وابسته به استکبار نیز جرأت نگاه کردن به سمت مرزهای ایران را نیز ندارند.

 

وی اعتماد ملت ایران به نهاد مقدس سپاه را یاداور شد و از خداوند متعال خواست؛ تمام حرکات و فعالیت های سپاه را در راستای خدمت به مردم قرار دهد.

 

سردار بابازاده افزود: این شهدا با بصیرت تمام و بی‌مزد و منت از خاک و ناموس این کشور دفاع کردند و شایسته نیست امروز همچنان در مظلومیت غربت باقی بمانند و نسل آینده غافل از مجاهدت آنها باشد که بی‌ادعا در میدان‌های رزم حاضر شدند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: ما در دانشگاه‌ها  برنامه‌های خوبی را در برگزاری یادواره‌ها و تجلیل از خانواده‌های ایثارگران، شهدا و رزمندگان شاهد هستیم که امیدواریم سایر نهادها نیز در این زمینه یاریگر مجموعه سپاه پاسداران باشند.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر