تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 46263
تاریخ انتشار: د, 1396/08/15 - 09:04
نیریمیز:مسعود بارزانی در پیامی به فرمانده سپاه قدس درگذشت پدر وی را تسلیت گفت.

به گزارش نیریمیز، متن پیام مسعود بارزانی خطاب به قاسم سلیمانی به شرح زیر است:

برادر عزیزم سردار قاسم سلیمانی
درود خداوند بر شما باد
به مناسبت در گذشت پدر بزرگوارتان تسلیت خود را تقدیم شما و خانواده و دوستان و آشنایان می نمایم و شریک غم شما هستم، تندرست باشید و آرزوی سلامتی برای جنابعالی دارم. از خداوند بزرگ، بهشت برین برای آن مرحوم و صبر و بردباری برای جنابعالی مسئلت می نمایم.
انا لله و انا الیه راجعون

رییس جمهور عراق نیز در پیامی خطاب به قاسم سلیمانی درگذشت پدر وی را تسلیت گفت .
در پیام فواد معصوم آمده است:
برادر عزیز جناب آقای قاسم سلیمانی
سلام علیکم و رحمه الله
با تاسف فراوان خبر در گذشت مرحوم پدرتان رحمه الله علیه را دریافت کردم. از خداوند منان برای ایشان رحمت الهی و سکونت در رضوان را مسالت دارم و برای شما نیز صبر و شکیبایی آرزومندم .

*محمدی گلپایگانی:وجود سردار سلیمانی افتخاری برای همه ماست

در همین حال،رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: سردار سلیمانی جانش را در کف دست گذاشته و از هیچ فداکاری دریغ نمی‌کند.

حجت‌الاسلام محمد محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در حاشیه مراسم درگذرشت پدر سردار حاج قاسم سلیمانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نقل شده که پدر سردار سلیمانی در شب فوتشان در حالی که هیچ کسالتی هم نداشته، گفته است که من امشب از دنیا می‌روم.
 

وی وجود سردار سلیمانی را افتخاری برای همه عنوان کرد و تصریح کرد: او جانش را در کف دست گذاشته و از هیچ فداکاری دریغ نمی‌کند.

*محسن هاشمی: سردار سلیمانی سمبل مبارزه با دشمنان است
 

محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران اظهار داشت: از آنجایی که سردار سلیمانی سمبل مبارزه با دشمنان است، مردم برای اینکه این وحدت را به جهانیان نشان دهند در این مراسم شرکت کردند.

محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در حاشیه مراسم درگذشت پدر سردار حاج قاسم سلیمانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سردار سلیمانی در هر جایی که لازم بوده مخصوصاً در مواقع خطر، حضور داشته و لازم بود که امروز همه برای تسلیت گفتن به ایشان حضور یابند.


وی وحدت مردم در مراسم یادبود پدر سردار سلیمانی را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: از آنجایی که سردار سلیمانی سمبل مبارزه با دشمنان است، مردم برای اینکه این وحدت را به جهانیان نشان دهند در این مراسم شرکت کردند.

هاشمی افزود: این نشان دهنده‌ی‌ این است که مردم پشت خدمتگزاران خود چه در داخل و چه در خارج از کشور هستند.

منبع: مهر

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر