پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 46297
تاریخ انتشار: ش, 1396/08/20 - 10:28
نیریمیز: حجت الاسلام مقدسی گفت: تجمع میلیونی عزاداران حسینی در کربلا مانور قدرت و صلابت واقعی امت اسلامی بود.

به گزارش نیریمیز، حجت الاسلام میکائیل مقدسی امام جمعه نیراظهار کرد: راهپیمایی میلیونی مسلمانان در اربعین حسینی بیانگر این است که که حیات اسلام با خون، مجاهدت و شهادت گره خورده و به هیچ‌وجه این آرمان و اصالت حقیقی مخدوش‌شدنی نیست.

 

وی با بیان اینکه اراده امت اسلامی دشمنان را زمین‌گیر کرده و نهضت حسینی عشق، معرفت، حرکت و پویایی را در جامعه رقم زده است، تصریح کرد: امام حسین (ع) و نهضت ماندگار آن حضرت حرکتی سعادت‌آفرین برای تمام جامعیت بشری است و قطعاً این نهضت بالنده می‌تواند مانع از نفوذ دشمن و رخنه استکبار باشد.

 

امام جمعه نیر گفت: تجمع میلیونی عزاداران حسینی در کربلا یک مانور قدرت و صلابت واقعی امت اسلامی است که تمام زیاده‌خواهان و ایادی منطقه‌ای آنها به ویژه گروه‌های تکفیری و داعش را متزلزل کرده و این سیل خروشان امت وفادار حسینی هستی و بنیان آنها را از بین خواهد برد.

 

وی همچنین یادآور شد: این اجتماع عظیم امت اسلامی از شیعه گرفته تا سنی باعث می‌شود تا دشمنان اسلام و نظام اسلامی به ناامیدی برسند.

 

حجت الاسلام مقدسی مقدسی عنوان کرد: اربعین حسینی که نمایشی از دلدادگی امت اسلامی به راه، مرام و اندیشه حسینی است فرصت قدرت‌نمایی بیشتر امت اسلامی را در برابر نظام‌های استکباری به وجود آورده است.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر