پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 46299
تاریخ انتشار: ج, 1396/08/19 - 14:11
نیریمیز: حجت الاسلام مقدسی گفت: تجمع بزرگ اربعین اتفاق عجیبی است که چنین تجمع عظیمی در یک روز و در یک مکان مقدسدر دنیا نظیر ندارد.

به گزارش نیریمیز، حجت الاسلام میکائیل مقدسی امام جمعه نیر در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان اظهار داشت: اجتماع عظیم اربعین بزرگترین مراسم مذهبی در جهان و در تاریخ بشریت است و  این اجتماع در واقع تولیدکننده یک قدرت بی‌نظیر برای جهان اسلام و نشان از اتحاد همه مسلمانان دارد.

 

وی کرد: این حضور اتفاق عجیبی است که چنین تجمع عظیمی در یک روز و در یک مکان مقدس اتفاق می افتد و در دنیا نظیر ندارد.

 

خطیب جمعه نیر گفت: تجمع عظیم اربعین حسینی در کربلای معلی تنها مربوط به شیعه نیست بلکه نشانگر قدرت اسلام است چرا که شخصیت حسین(ع) شخصیتی جهانی با شعارهای جهانی است.

 

حجت الاسلام مقدسی افزود: راهپیمایی در مسیر کربلا علاوه بر ثواب بی پایان فردی دنیا را متحیر کرده است و قطعاً عظمت اسلام و قرآن را در پی خواهد داشت.

 

وب در ادامه شهادت مظلومانه هشت تن از نیروهای هنگ مرزی چالدران را تسلیت گفت.

 

امام جمعه نیر گفت: شهادت مظلومانه مدافعان مرزهای ایران اسلامی در منطقه چالدران، برگ دیگری از جنایات ضدانسانی و ضداسلامی اشرار کور دل و خائنان به میهن عزیزمان را نمایان کرد و از نیروهای نظامی و انتظامی انتظار می رود کباره همه اشرار منطقه را نابود کنند تا شاهد از دست دادن مرزبانان غیور کشورمان نباشیم.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر