پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 46330
تاریخ انتشار: ي, 1396/08/21 - 17:32
نیریمیز: بخشی گفت: با تکمیل مجتمع های آبرسانی شهرستان نیر بسیاری از مشکلات آب شرب روستاهای شهرستان نیر حل خواهد شد.

به گزارش نیریمیز، سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان اردبیل و سرپرست فرمانداری نیر امروز از مجتمع آبرسانی شهید محمدزاده شهرستان نیر بازدید کردند.

 

در این بازدید مهدی بخشی سرپرست فرمانداری نیر هم به اهمیت تکمیل مجتمع های آبرسانی اشاره کرد و افزود: اگر مجتمع های آبرسانی شهرستان نیر به اتمام برسد بسیاری از مشکلات آب شرب روستاهای شهرستان نیر حل خواهد شد.

 

وی خواستار تسریع در اجرای احداث این مجتمع ها توسط شرکت آب و فاضلاب روستایی استان شد.

 

فرامرز بهنژاد سرپرست شرکت  آب و فاضلاب روستایی استان اردبیل در این بازدید  گفت: در سطح استان اردبیل 15 مجتمع آبرسانی در حال اجرا است.

وی افزود: برای اجرای این مجتمع ها اعتباری بالغ بر 16 میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی و ردیف اعتبارات ملی اختصاص یافته که به محض اتمام این مجتمع ها 902 روستا از نعمت آب شرب سالم بهره مند خواهند شد.

بهنژاد به احداث تصفیه خانه فاضلاب روستایی در شهرستان نیر اشاره کرد و گفت: برای اجرای عملیات تصفیه خانه فاضلاب  4 روستای شهرستان اعتباری بالغ بر30 میلیارد ریال اختصاص یافته است.

وی اظهار کرد: در سه روستای علی آباد ، دیمان و شیرین بلاغ تصفیه خانه فاضلاب روستایی با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده و عملیات احداث تصفیه خانه فاضلاب  روستای جوراب و کمال آباد نیز با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال اجرا خواهد شد.

بهنژاد به احداث مجتمع های آبرسانی شهرستان هم اشاره کرد و افزود: مجتمع شهید محمدزاده با پیشرفت فیزیکی 80 درصد درحال اجراست که با اتمام این پروژه 38 روستا از نعمت آب شرب سالم بهره مند می شوند و همچنین مجتمع آبرسانی شهید کسایی فاز اولش به بهره برداری رسیده و سه روستا از نعمت آب شرب سالم بهره مند شده اند و فاز دومش اگر به اتمام برسد 9 روستا از نعمت آب شرب سالم بهره مند خواهند شد.

 

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر