پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 46358
تاریخ انتشار: س, 1396/08/23 - 12:09
نیریمیز: بخشی گفت: احداث کنارگذر نیر نیازمند همکاری بیش از پیش صاحبان زمین ها است.

به گزارش نیریمیز، مهدی بخشی امروز در جلسه معارفه شهردار جدید نیر اظهار داشت: عدم همکاری برخی از صاحبان اراضی مشکلاتی در مسیر اجرایی شدن پروژه کنارگذر نیر به وجود آورده است که انتظار می‌رود راهکارها و تصمیمات اساسی در این راستا اندیشیده شود تا بتوانیم هر چه سریع‌تر اجرای این پروژه را ادامه دهیم.

 

سرپرست فرمانداری شهرستان نیر گفت: اهمیت اجرایی شدن پروژه کنارگذر نیر بر همگان آشکار است، چرا که این شهرستان با توجه به وضعیت گردشگری که دارد سالانه و به خصوص در تعطیلات میزبان خیل عظیمی از مسافران و گردشگران است و به همین دلیل انتطار داریم تا صاحبان اراضی همکاری و تعامل خود را برای تکمیل این پروژه نشان دهند.

 

وی تصریح کرد: با وجود این‌که تلاش برای اجرایی شدن پروژه کنارگذر نیر به سال‌های گذشته باز می‌گردد اما به دلیل پاره‌ای از مشکلات فنی مسیرهای پیشنهادی و عدم رضایت اهالی هیچ یک از این گزینه‌ها به نتیجه نرسیده است که امیدواریم با همکاری مردم و مسئولان مربوطه بتوانیم اجرای این پروژه را با موفقیت ادامه بدهیم.

 

بخشی افزود: قرار است هیات سه نفره دو نفر از طرف صاحبان زمین و یک نفر از طرف راه و شهرسازی، نسبت به قیمت گذاری منصفانه زمین ها اقدام کنند و این توافق و نظر ارزیابی و کارشناسی املاک برای انجام سیر مراحل قانونی پروژه است.

 

سرپرست فرمانداری نیر با تبریک انتصاب ممی زاده به سمت شهرداری نیر گفت: از شهردار جدید نیر انتظار می رود با جذب سرمایه گذار در منطقه با توجه به نیمه دولتی بودن شهرداری ها و اعتبارات محدود و بدهی میلیاردی شهرداری نیر در راستای اجرای پروژه های عمرانی و پرداخت به موقع حقوق کارکنان و کارگران شهرداری اقدامات اساسی بردارند.

 

بخشی در ادامه خواستار تسریع در روند مطالعه و تصویب طرح جامع گردشگری بولاغلار نیر و تکمیل زیرساخت‌های این مناطق شد.

 

استان اردبیل دارای 37 منطقه نمونه گردشگری مصوب هیئت دولت است که از 37 منطقه نمونه گردشگری مصوب هیئت دولت در سطح استان اردبیل 7 منطقه نمونه گردشگری در شهرستان نیر قرار دارد.

 

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر