پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 46359
تاریخ انتشار: س, 1396/08/23 - 15:28
نیریمیز: ممی زاده با تأکید بر بهبود سیمای شهری بعنوان نماد آب شهر نیر گفت: انجام مطالعات زیرساختی و تعریف پروژه‌های جدید در دستور کار قرار می‌گیرد.

به گزارش نیریمیز، با حضور خانواده‌های معظم شهداء و ایثارگر، سرپرست فرمانداری، اعضای شورای اسلامی شهر، روسای ادارات و سایر شهروندان، جلال ممی زاده به‌ عنوان شهردار نیر معارفه شد.

 

 در این مراسم علی ندیری رئیس شورا ی شهر نیر اظهار داشت: بسیار خرسندیم که با رأی اعتماد اعضای شورای اسلامی دوره پنجم هم ‌اکنون برای مسند شهرداری نیر توانسته ایم یک فرد بومی را که خواسته همشهریان بود انتخاب کرده و در مسند شهرداری قرار دهیم.

 

بخشی سرپرست فرمانداری نیز در این جلسه ضمن قدردانی از تعامل خوب بین اعضای محترم شورای شهر با بیان اینکه شهر نیر دارای مشکلات عدیده‌ای در حوزه زیرساخت‌ها است، تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با تعامل و همکاری و با برنامه‌ریزی و سرعت بخشیدن درروند پروژه‌های عمرانی، در مسیر پیشرفت حرکت کنیم.

 

 جلال ممی زاده نیز به عنوان شهردار منتخب  بابیان اینکه خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی غنیمت نیست، بلکه یک فرصت و حرکت جهادی است که به افراد واگذار می‌شود، بیان کرد: باید سعی نماییم تا در این فرصت باقی‌ مانده نهایت تلاشمان در راستای جلب رضایت شهروندان باشد.

 

 وی با تأکید بر اینکه تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام و ساماندهی میادین ورودی شهر و بهبود سیمای شهری بعنوان نماد آب شهر نیر از اهم اولویت‌های من در سال اول خدمت است، خاطرنشان کرد: انجام مطالعات زیرساختی و تعریف پروژه‌های جدید در ادامه کار در دستور کار قرار می‌گیرد.

 

در پایان این مراسم با اعطای حکم به آقای جلال ممی زاده به عنوان شهردار،از آقای محمود برومند نیز بعنوان سرپرست قبلی شهرداری از سوی فرمانداری نیر و شورای اسلامی شهر تجلیل شد.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر