پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 46371
تاریخ انتشار: چ, 1396/08/24 - 10:30
نیریمیز: فرمانده سپاه ناحیه نیر از برگزاری 60 برنامه به مناسبت هفته بسیج در سطح شهرستان خبر داد.

به گزارش نیریمیز، صبح امروز شورای بسیج قشر شهرستان نیر با حضور اعضاء در محل فرمانداری تشکیل جلسه داد.

 

در این جلسه سرهنگ محرم بنیادی فرمانده سپاه ناحیه نیر ضمن گرامیداشت هفته بسیج از اجرای  60 برنامه مختلف در طول این هفته در شهرستان نیر خبر داد.

 

وی با اعلام اینکه بسیج یعنی حضور آگاهانه و هوشیارانه در تمامی صحنه ها تأکید کرد: بسیج یعنی دفاع از ارزشهای اسلامی و دینی و حضوری مقتدر در عرصه های فرهنگی، عمرانی، اجتماعی، سازندگی، علمی که پیشرفت و توسعه ایران را در دنیا به دنبال دارد.

 

سرهنگ بنیادی گفت: بسیج از مردم با مردم و برای مردم است باید برنامه های هفته بسیج در میان مردم برگزار شود تا اهداف بسیج اعم از خدمترسانی به مردم در جامعه نشان داده شود.

 

وی با تاکید بر اینکه فلسفه وجودی بسیج در دوران هشت سال دفاع مقدس ظاهر شد، تصریح کرد: بسیج در عرصه‌های مختلف جان بر کف آماده دفاع از اسلام، میهن و انقلاب است.

 

 

فرمانده سپاه ناحیه نیر خاطرنشان کرد: بسیج پس از اتمام جنگ تحمیلی در همه عرصه‌های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، سازندگی و محرومیت‌زدایی وارد شده است.

 

 

این مسئول تصریح کرد: امروز پس از گذشت سال‌ها از جنگ تحمیلی بسیج با سربلندی از همه عرصه‌ها بیرون آمده است.

 

 

سرهنگ بنیادی خاطرنشان کرد: بسیج تنها به اسم نیست بلکه همه کسانی که در راه دین اسلام و انقلاب تلاش می‌کنند بسیج محسوب می‌شوند.

 

 

وی با بیان اینکه تاکنون بسیج در راه حفظ آرمان‌های انقلاب یک وجب از خاک کشورمان را به دشمن واگذار نکرده است، گفت: بسیج در هر زمان با فرمان مقام معظم رهبری در صحنه حضور می‌یابد.

 

 

فرمانده سپاه ناحیه نیر به عناوین روزهای هفته گرامیداشت بسیج اشاره کرد و افزود: شعار امسال هفته بسیج،" بسیج مظهر مردم سالاری دینی" انتخاب شده است.

 

سرهنگ بنیادی به اجرای برنامه‌های مختلف در طول هفته بسیج اشاره کرد و اظهار داشت: اجرای برنامه‌های مختلف در طول این مدت نمادی از بسیج است.

 

وی در تشریح برنامه های هفته بسیج اظهار داشت: بیش از 60 برنامه در هفته گرامیداشت بسیج در شهرستان نیر برگزار خواهد شد که دیدار فرماندهان و مسئولان با امام جمعه شهرستان، دیدار با خانواده های شهدا، برگزاری مسابقات ورزشی، برگزاری نشست بصیرتی، برگزاری نمایشگاه بسیج سازندگی، برگزاری همایش اقتصاد مقاومتی، غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا از جمله برنامه های هفته بسیج در ناحیه نیر است.

 

وی از اجتماع بزرگ بسیجیان در 5 آذر 96 از دیگر برنامه های هفته بسیج خبر داد و گفت: این مراسم با حضور بسیجیان و فرماندهان حوزه ها و پایگاهها و اقشار مختلف مردم و مسئولان برگزار خواهد شد.

 

مهدی بخشی سرپرست فرمانداری شهرستان نیر نیز با اشاره به برگزاری برنامه های مختلف در طول هفته بسیج گفت: این هفته یادآور دلاورمردی مردان بی ادعاست، کسانی که دغدغه انقلاب و اسلام را دارند.

 

وی گفت: بسیج تضمین کننده بقاء و استمرار نظام اسلامی است و باید پشتیبان بسیج و بسیجی باشیم.

 

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر