تازه ترین مطالب


کد مطلب: 46445
تاریخ انتشار: ج, 1396/09/03 - 14:45
نیریمیز: سرهنگ بنیادی بسیج را لشکر مخلص خدا دانست و گفت: بسیجیان پرچمداران انقلاب و نظام اسلامی هستند و با حضور بسیجیان دشمنان نمی توانند به این انقلاب آسیبی وارد کنند.

به گزارش نیریمیز، سرهنگ بنیادی فرمانئه سپاه ناحیه نیر در سخنرانی قبل از نماز جمعه  این شهرستان اظهار داشت: بسیج مجموعه ای است که در آن پاک ترین انسان ها و فداکارترین و آماده به کارترین جوانان کشور در راه اهداف عالی این ملت دور هم جمع شده اند.

 

وی بسیج را داعیه دار ارزش های انقلاب و نظام اسلامی دانست و گفت: رمز موفقیت و پیروزی انقلاب اسلامی از صدر تاکنون داشتن تفکر بسیجی و بسیجی گونه زندگی کردن است.
 

 

فرمانده سپاه ناحیه نیر بیان کرد: نیاز امروز جامعه توجه به تفکر و فرهنگ بسیجی است و همه ما مسوول هستیم برای ترویج این فرهنگ و انتقال آن به نسل های آینده تلاش کنیم.

 

وی اظهار کرد: بسیج مظهر وحدت مقدس میان افراد ملت بوده و برکات و اندیشه های آن از زمان هشت سال دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست.

 

سرهنگ بنیادی از بسیج به عنوان یک نیروی مردمی در حفاظت و حراست از ارزش های انقلاب اسلامی و همچنین مقابله با جنگ نرم یاد کرد.

 

وی اقتدار امروز نظام را مدیون از خود گذشتگی بسیجیان دانست و افزود: پس از جنگ تحمیلی بسیج وارد عرصه سازندگی شد که امروز هم این راه را ادامه می دهد و امروز بسیج هر جا که احساس کند می تواند کاری انجام دهد وارد میدان می شود.

 

فرمانده سپاه ناحیه نیر بسیج را لشکر مخلص خدا دانست و گفت: بسیجیان پرچمداران انقلاب و نظام اسلامی هستند و با حضور بسیجیان دشمنان نمی توانند به این انقلاب آسیبی وارد کنند.

 

وی با بیان اینکه بسیج هیچ وقت سنگر و میدان را خالی نمی گذارد و  بسیج پایدار و زنده است و هدفی جز احیای سیره و سنت نبوی ندارد.

 

سرهنگ بنیادی تصریح کرد: بسج تا زمانی که خون در بدن دارد و  نفس می کشد سر تعظیم در برابر استکبار فرود نخواهد آورد و بسیج همان شجره طیبه ای است که حضرت امام(ره) با نگاه دور اندشانه خود آن را مانند ستونی برای نظام اسلامی پایه نهادند.

 

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر