تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 46455
تاریخ انتشار: ش, 1396/09/04 - 11:45
نیریمیز: رئيس هيأت ژيمناستيك شهرستان نير از برگزاري جشنواره ژيمناستيك شهرستان نير خبر داد.

به گزارش نیریمیز،عیسی سجودی رئيس هيأت ژيمناستيك شهرستان نير گفت: در این جشنواره كه بمناسبت گراميداشت هفته بسيج برگزار شد 40 نفر از ژیمناستیک کاران حضور داشتند و به اجرای حرکات نمایشی پرداختند.

وی افزود: این جشنواره یک روزه در سالن تخصصي شهداي مجموعه ورزشی براردران شهيد صوابي برای کودکان چهار سال به بالا در قالب حرکات نمایشی ورزشکاران، ژیمناستیک هنری، ژیمناستیک ریتمیک ژیمناستیک برگزار شد.

 

رئيس هيأت ژيمناستيك شهرستان نير در ادامه بيان كرد: برگزاری بازيهاي كودكانه از قبيل لي لي و استپ بازي، تجلیل از قهرمانان رشته ژیمناستیک و تجلیل از مربی این رشته از دیگر برنامه های جانبی این جشنواره بود.

 

وي اظهار كرد: در حال حاضر حدود 50 نفر ورزشكار زير 10 سال به صورت مداوم زير نظر هيأت در تمرينات ژيمناستيك شركت كرده و با علاقه اين رشته را دنبال مي كنند.

 

سجودي با اشاره به وجود استعدادهای بسیار خوب این رشته در شهر نير یادآور شد: خوشبختانه خانواده ها نیز اکنون توجه فراوانی به ورزش فرزندان خود به خصوص برای رشته ژیمناستیک دارند.

 

وي همچنین ادامه داد: نارسايي هايي در بخش تجهيزات و امكانات براي اين رشته پرطرفدار وجود دارد که امیدوارم با توجه بیشتر مسوولان با ایجاد امکانات بیشتر بتوان ورزشکاران خوبی را در این رشته تربیت کرد.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر