تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 46460
تاریخ انتشار: ي, 1396/09/05 - 08:20
نیریمیز: بخشی گفت: برای ایجاد اشتغال در روستاها و شهرهای زیر 10 هزار نفر دو طرح اشتغالزایی مهم اجرا می شود.

به گزارش نیریمیز، مهدی بخشی امروز در جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستاهای بخش مرکزی نیر که با حضور دهیاران در محل فرمانداری تشکیل شد اظهار داشت: برای ایجاد اشتغال در روستاها و شهرهای زیر 10 هزار نفر دو طرح اشتغالزایی مهم اجرا می شود.
 

وی افزود: طرح اشتغالزایی فراگیر که در این طرح سهم تسهیلات شهرستان نیر 28 میلیارد تومان و شامل طرح های گردشگری، کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت است.

بخشی ادامه داد: طرح دیگر طرح اشتغالزایی روستایی، عشایری و شهرهای زیر 10 هزار نفر است که پیش بینی می شود سهم تسهیلات  شهرستان 25 الی 30 میلیارد تومان باشد و شامل تمام حوزه ها می شود.
 

سرپرست فرمانداری نیر با بیان این مطلب که در بحث ایجاد اشتغال و رونق صنعت گردشگری یکی از فرصت های مناسب بوجود آمده  گفت: دهیاران درخصوص جذب تسهیلات و معرفی افرادی که میتوانند اشتغال ایجاد کنند در روستاها تلاش کنند.
 

بخشی در ادامه جلسه از راه اندازی طرح اقامتگاه بوم گردی هم خبر داد و افزود: با همت و تلاش دهیاران در روستاهای بخش مرکزی نیر اقامتگاه های بوم گردی راه اندازی می شود و افرادی که می خواهند این طرح را اجرا کنند می توانند از تسهیلات آن استفاده کنند.
 

وی از تهیه طرح گردشگری برای روستاهای هدف گردشگری شهرستان هم خبر داد و گفت: یکی از اولویت های مهم فرمانداری توسعه صنعت گردشگری در روستاها و شهرهای شهرستان نیر است.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر