تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 46474
تاریخ انتشار: ي, 1396/09/05 - 22:52
نیریمیز: فرمانده سپاه ناحیه نیر در تجمع بزرگ بسیجیان این شهرستان بسیج را داعیه دار ارزش های انقلاب و نظام اسلامی دانست.

به گزارش نیریمیز، سرهنگ محرم بنیادی فرمانده سپاه ناحیه نیر در تجمع بزرگ بسیجیان این شهرستان بسیج را داعیه دار ارزش های انقلاب و نظام اسلامی دانست و گفت: رمز موفقیت و پیروزی انقلاب اسلامی از صدر تاکنون داشتن تفکر بسیجی و بسیجی گونه زندگی کردن است.
 

 

فرمانده سپاه ناحیه نیر بیان کرد: نیاز امروز جامعه توجه به تفکر و فرهنگ بسیجی است و همه ما مسوول هستیم برای ترویج این فرهنگ و انتقال آن به نسل های آینده تلاش کنیم.

 

وی اظهار کرد: بسیج مظهر وحدت مقدس میان افراد ملت بوده و برکات و اندیشه های آن از زمان هشت سال دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست.

 

سرهنگ بنیادی از بسیج به عنوان یک نیروی مردمی در حفاظت و حراست از ارزش های انقلاب اسلامی و همچنین مقابله با جنگ نرم یاد کرد.

 

وی اقتدار امروز نظام را مدیون از خود گذشتگی بسیجیان دانست و افزود: پس از جنگ تحمیلی بسیج وارد عرصه سازندگی شد که امروز هم این راه را ادامه می دهد و امروز بسیج هر جا که احساس کند می تواند کاری انجام دهد وارد میدان می شود.

 

فرمانده سپاه ناحیه نیر بسیج را لشکر مخلص خدا دانست و گفت: بسیجیان پرچمداران انقلاب و نظام اسلامی هستند و با حضور بسیجیان دشمنان نمی توانند به این انقلاب آسیبی وارد کنند.

 

وی افزود: بسج تا زمانی که خون در بدن دارد و  نفس می کشد سر تعظیم در برابر استکبار فرود نخواهد آورد و بسیج همان شجره طیبه ای است که حضرت امام(ره) با نگاه دور اندشانه خود آن را مانند ستونی برای نظام اسلامی پایه نهادند.

 

 

سرهنگ بنیادی گفت: بنیانگذار کبیر انقلاب بعداز پیروزی بر رژیم شاهنشاهی فرمان تشکیل بسیج 20میلیونی را داد تا از اسلام و انقلاب دفاع شود و بسیج یکی از برکات ارزشمند انقلاب اسلامی و مهمترین یادگار بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است.

 

وی ادامه داد: فرهنگ بسیجی برگرفته از اندیشه های سیاسی و عقیدتی امام راحل است که بعنوان یک الگوی بی بدیل در دنیا شناخته و معرفی شد.

 

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر