تازه ترین مطالب


کد مطلب: 46523
تاریخ انتشار: ي, 1396/09/12 - 09:44
نیریمیز: محمدی گفت: تاکنون 10 واحد مسکن معلولان با اعتباری بالغ بر 380 میلیون تومان برای معلولان تحت پوشش اداره بهزیستی احداث و تحویل داده شده است.

به گزارش نیریمیز، رحمان محمدی رئیس اداره بهزیستی شهرستان نیر با اشاره به فرارسیدن روز جهانی معلولین و گرامیداشت این روز اظهار داشت: در شهرستان نیر 378 معلول تحت پوشش این اداره هستند که از خدمات مختلف بهره می‌برند.

 

وی افزود: تاکنون 139 میلیون تومان مستمری سالانه و 148 میلیون تومان کمک موردی به معلولان تحت پوشش اداره بهزیستی پرداخت شده است.

 

رئیس اداره بهزیستی شهرستان نیر به کمک‌های موردی که به معلولان شهرستان ارائه شده اشاره کرد و گفت: درمان، هزینه دانشجویی، وسایل کمک توانبخشی، جهیزیه و مناسب سازی منزل معلولان ازجمله کمک‌های موردی است که به معلولان ارائه شده است.

 

محمدی از احداث مسکن معلولان خبر داد و افزود: تاکنون 10 واحد مسکن معلولان با اعتباری بالغ بر 380 میلیون تومان برای معلولان تحت پوشش اداره بهزیستی احداث و تحویل داده شده است.

 

وی به احداث ساختمان انجمن معلولان شهرستان نیر هم اشاره کرد و تصریح کرد: عملیات احداث ساختمان انجمن معلولان شهرستان با اعتبار 60 میلیون تومان آغاز شده است.

 

رئیس اداره بهزیستی شهرستان نیر از اختصاص تسهیلات اشتغالزایی برای معلولان تحت پوشش هم خبر داد و بیان کرد: تاکنون برای 7 نفر معلول تحت پوشش این اداره 70 میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی پرداخت شده است.

 

وی در ادامه از مناسب سازی 37 منزل مسکونی معلولین تحت پوشش این اداره هم خبر داد.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر