تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 46526
تاریخ انتشار: ي, 1396/09/12 - 14:11
دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر اردبیل خبر داد:
برگزاری همایش منطقه‌ای پیگشیری از مواد مخدر در اردبیل
نیریمیز: بهشتی گفت: بزودی همایش منطقه‌ای پیگشیری از مواد مخدر با حضور هفت استان در اردبیل برگزار خواهد شد.

به گزارش نیریمیز، بهنام بهشتی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان نیر که با حضور اعضا در محل فرمانداری تشکیل شده اظهار داشت: در 92 مرکز درمان سوء مصرف مواد مخدر استان اردبیل 14 هزار و 353  نفر معتاد شناسنامه‌دار در چرخه درمان هستند  و 2 هزار نفر معتاد ناشناس هم در مراکز ان ای درحال درمان هستند.

 

وی از برگزاری همایش منطقه‌ای با حضور هفت استان خبر داد و گفت: بزودی همایش منطقه‌ای پیگشیری از مواد مخدر با حضور هفت استان در اردبیل برگزار خواهد شد.

 

دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر اردبیل به بازدید از گلخانه‌ها به صورت مستمر اشاره کرد و اظهار داشت: برای جلوگیری از کاشت شاهدانه در گلخانه‌ها بازدید مسؤولان ذیربط به صورت مستمر از گلخانه‌های موجود در استان صورت خواهد گرفت.

 

بهشتی از برگزاری همایش‌های مختلف پیاده‌روی با خانواده هم خبر داد و افزود: به منظور پیشگیری از مواد مخدر همایش‌های مختلف پیاده‌روی با خانواده با مشارکت و همکاری نهادهای مختلف در سطح استان اردبیل برگزار خواهد شد.

 

وی همچنین از صدور بخشنامه برای حضور دانش‌آموزان و دانشجویان هنگام صبح در باشگاه‌های ورزشی به صورت رایگان برای انجام ورزش‌های مختلف در آینده نزدیک خبر داد.

 

مهدی بخشی سرپرست فرمانداری نیر هم از منع سرو قلیان به افراد زیر 18 سال توسط قهوه خانه‌های سنتی شهرستان  خبر داد و گفت: درصورت مشاهده اینگونه موارد با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

 

وی همچنین از برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی برای پیشگیری از مواد مخدر توسط نهاده‌های ذیربط هم خبر داد.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر