تازه ترین مطالب


کد مطلب: 46527
تاریخ انتشار: ي, 1396/09/12 - 14:25
نیریمیز: طی مراسمی حسن نعمتی به عنوان رئیس جدید کمیته امداد شهرستان نیر شهرستان نیر معرفی شد.

به گزارش نیریمیز، مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی شهرستان نیر ظهر امروز در محل فرمانداری نیر برگزار شد.

 

در این مراسم از زحمات حمزه اربابی رئیس سابق کمیته امداد امام خمینی شهرستان نیر تقدیر و حسن نعمتی بعنوان رئیس جدید این اداره منصوب شد.

 

مهدی بخشی سرپرست فرمانداری نیر در این مراسم اظهار داشت: با تلاش کمیته امداد امام خمینی شهرستان نیر مشکل مسکن عموم مددجویان کمیته امداد  شهرستان از سرفصل‌های مختلف حل شده است.

 

وی افزود: نزدیک به 100 واحد مسکن مددجویی در طول 10 سال تلاش کمیته امداد امام خمینی شهرستان نیر احداث و تحویل مددجویان تحت پوشش این کمیته داده شده است.

 

سرپرست فرمانداری نیر از پرداخت وام خود اشتغالی و توانمندسازی به مددجویان تحت پوشش کمیته شهرستان خبر داد و گفت: بالای 95 درصد مددجویان کمیته امداد امام خمینی شهرستان نیر از وام اشتغالزایی و توانمندسازی استفاده کرده‌اند.

 

بخشی تصریح کرد: در شهرستان نیر 600 خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی شهرستان نیر وجود دارد که از خدمات این کمیته از جمله مسکن، تسهیلات اشتغالزایی و خودکفایی، خدمات حمایتی و فرهنگی بهره می‌برند.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
دیدگاه‌ها

بسمه تعالی انتصاب شایسته آقای نعمتی را تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای ایشان توفیق روز افزون را مسئلت می نماییم . از طرف جمعی از فرهنگیان
ارسال نظر