تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 46714
تاریخ انتشار: چ, 1396/10/13 - 17:30
مسئولین استانی و شهرستانی با صدور پیام هایی درگذشت رزمنده مخلص و بسیجی پیشکسوت، مرحوم دده کیشی قلیزاده را به مردم ولایی شهرستان نیر و خانواده وی تسلیت گفتند.

به گزارش نیرمیز ؛نماینده ولی فقیه دراستان،استاندار اردبیل،امام جمعه شهرستان نیر و سرپرست فرمانداری نیر روز چهارشنبه با صدور پیام هایی  درگذشت رزمنده مخلص و بسیجی پیشکسوت، مرحوم دده کیشی قلیزاده را به مردم ولایی شهرستان نیر و خانواده وی تسلیت گفتند.

در بخشی از پیام آیت الله سیدحسن عاملی آمده است: با کمال تاسف و تاثر اطلاع یافتیم فخر المجاهدین نماد مقاومت و شجاعت ، عزت و صولت ، بزرگترین رزمنده دفاع مقدس ، کهنسال ترین یادگار نسل بزرگ رزمنده با بیش از 80 ماه حضور در جبهه نبرد با لشگر ظلمت ، پیر بسیجی سرافراز و افتخار استان حماسه اردبیل و خطه مبارک نیر جناب آقای حاج دده کیشی قلیزاده به ملکوت اعلا پرکشید.

امام جمعه اردبیل در این پیام افزوده است: از خداوند متعال برای آن غیور مرد عرصه جهاد ، علو درجات و حشر معصومین (ع) و برای خانواده آن مرحوم صبر جمیل و اجر جزیل مسالت دارم.

 

در پیام تسلیت اکبر بهنام جو آمده است : بی گمان ایران عزیز اسلامی همه عزت و آرامش خود را مدیون رشادت های دلاور مردانی است که با تأسی از حضرت أئمه معصومین علیه السلام ،تفسیرگر ایثار شدند و افتخارات بزرگی در تاریخ این سرزمین الهی به یادگار گذاشتند.

"اینجانب در گذشت رزمنده مخلص و بسیجی پیشکسوت ،مرحوم دده کیشی قلیزاده پیرنق را به اهالی استان ،به خصوص مردم ولایی شهرستان نیر ،همرزمان وی و خانواده معزی تسلیت می گویم و از درگاه پروردگار متعال برای آن مرحوم رحمت بی کران و برای بازماندگان اجر و صبر جمیل مسالت می نمایم."

 

حجت الاسلام میکائیل مقدسی امام جمعه نیر هم با صدور پیام تسلیتی درگذشت حاج دده کیشی را به مردم منطقه تسلیت گفت.

 

مهدی بخشی سرپرست فرمانداری نیر : خبر در گذشت مجاهد نستوه پیر سالخورده و رزمنده دوران دفاع مقدس موجب تاثروتالم فروان قرار گیرد این مجاهد عالیقدر که بخشی از عمر خود را در جبهه های حق علیه باطل بسر برد نمونه ای از انسان های پاک و فروتن و بدون آلایش ظاهری و دنیوی بود. اینجانب این ضایعه تأسف انگیر را به خانواده محترم ،همرزمان داغدارش ، عموم مردم فهیم استان ،اهالی مومن و شریف شهرستان و بویژه اهالی متدین روستا پیرنق تسلیت عرض می نمایم.

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر