تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 46729
تاریخ انتشار: ش, 1396/10/16 - 02:24
حجت السلام توحید هادویان با بیان بصیرت وآگاهی مردم گفت: مردم دشمن شناس است و در صورت نیاز وارد صحنه می شوند.

به گزارش نیرمیز؛مسئول تعلیم وتربیت سپاه ناحیه نیر حجت السلام توحید هادویان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته ، با بیان بصیرت وآگاهی مردم گفت: مردم دشمن شناس است و در صورت نیاز وارد صحنه می شوند.

 

حجت السلام هادویان با اشاره به راهپیمایی 14 دی و حضور پرشورمردم شهرستان اظهار کرد: دشمن می خواهد مردم را از ولایت جدا کند ولی مردم باره دیگر در این راهپیمایی هدف دشمن را برزمین زدند.

وی افزود: ما با دولت های امریکا مشکل داریم وباید آگاه باشیم.

 

مسئول تعلیم وتربیت سپاه ناحیه نیر با بیان اینکه دین ما از سیاست جدا نیست اظهار کرد:هم باید اهل دیانت و هم اهل سیاست باشیم.

وی دراین باره گریزی به فرمایشات مقام معظم رهبری زد:"مسئولان باید سیاست هایشان دینی باشد نه اینکه دینشان سیاست زده باشد."

 

حجت السلام هادویان با بیان اینکه مردم ارکان انقلاب را می شناسند ، افزود: ارکان انقلاب اسلام ،اتحاد مردم و رهبری است وبا این سه رکن انقلاب تشکیل شد.

 

حجت السلام هادویان با بیان اینکه حکومت ما جهانی خواهد شد، اشاره به منطق رهبری کرد: مسئولان مملکت را قوی و غنی کنید که با تکیه به دیگران کارها پیش نمی رود و اقتصاد مقاومتی را اولویت قرار دهید البته با عمل و اجرایی کردن نه با زبان،تا تاثیرخودش را نشان دهد.

 

وی گفت: مردم در اسلام ناب محمدی به خداوند متعال تکیه زده و با کافران به شدت برخورد می کنند ، اهل جهاد،خودباوری و شهادت هستند و این ها فرق بین اسلام ناب محمدی و اسلام آمریکایی هست.

 

مسئول تعلیم وتربیت سپاه ناحیه نیر با اشاره به خصلت های خلیفه خداوند بر روی زمین از بعد تربیتی و بصیرتی گفت:خلیفه ای که جانشین خداوند بر روی زمین قرار میگیرد،هم باید از بعد تربیتی و هم بصیرتی بالاتر از دیگران باشدکه با مطالعه زندگی نامه اهل بیت (ع) به این واقعیت می رسیم.

 

حجت السلام هادویان با اشاره به سخن امیرالمومنین :"قطعه های تاریخ شبیه هم هست." افزود:اتفاقاتی که در زمان حضرتان 14 معصوم (ع) افتاده است می تواند در این زمان هم به حقیقت برسد،به همین دلیل مردم باید اجتهاد تاریخی داشته باشند ، نه اینکه تاریخ را مطالعه کنند.

 

وی گفت:  مطالعه تاریخ یک طرف قضیه هست و اجتهاد تاریخی طرف دیگر آن است وبا بررسی اتفاقات تاریخی که آن زمان به وقوع پیوسته است وامکان دارد در این زمان هم به وقوع انجامد و چگونه باید با این وقایع برخورد کرد.

 

حجت السلام هادویان گفت: مردم می گوید درست است که گرانی ، رکود و تورم است وما به این ها اعتراض داریم ولی هیچ وقت اجازه نمی دهیم پرچم کشورمان را آتش بزنند و خون شهداء را پایمال کنند.

 

مسئول تعلیم وتربیت سپاه ناحیه نیر در آخربا بیان اینکه مردم به صحنه آمدند،سخن خود را با فرمایشات رهبری در این راستا به پایان رساند: "در حالی که این طور اخم میکند،این طور متکبرانه حرف می زند ، این طور به مردم ایران اهانت می کند، تصریح هم می نماید که علیه این نظام و این کشور و منابع آن اقدام کند،عده ای در اینجا ذلیلانه و زبورانه می گویند چه کار کنیم برویم ،نرویم،نزدیک شویم با آن ها صحبت کنیم،درخواست کنیم،خواهش کنیم این اهانت به غیرت و عزت مردم ایران است، این نشانه بی غیرتی است."

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 
ارسال نظر