تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 46720
تاریخ انتشار: پ, 1396/10/14 - 09:13
درمراسمی باحضور استاندار ومسئولان ارشد استان درجهاد کشاورزی استان اردبیل ، ازحسن رضاپور نیری به عنوان سرمایه گذار بخش خصوصی در امر پرورش ماهیان سرد آبی درشهرستان نیر بعنوان تولید کننده برتر تجلیل بعمل آمد.

به گزارش نیرمیز ؛به مناسبت هفته جهاد کشاورزی باحضور استاندار ومسئولان ارشد استان اردبیل ، دیروز در سالن همایش جهاد کشاورزی استان ازحسن رضاپور نیری به عنوان سرمایه گذار بخش خصوصی در امر پرورش ماهیان سرد آبی درشهرستان نیر بعنوان تولید کننده برتر تجلیل بعمل آمد.
بهنامجو استاندار اردبیل تجلیل از کشاورزان نمونه را نشان از آغاز یک حرکت خوب و منسجم در راستای توسعه کشاورزی در استان دانست و گفت: در یک حرکت عظیمی که آغاز شده است در طی سه الی چهار سال آینده شاهد افزایش 42هزار هکتاری زمین های زراعی در استان خواهیم بود که تغییر الگوی کشت، بهره وری محصولات، مدرن کردن بحث آبیاری و صرفه جویی در آن ، صنایع تبدیلی و بازار یابی لازمه ایجاد اشتغال قابل توجه و رسیدن به اهداف پیش بینی شده است.

در ادامه این همایش سروی رییس سازمان جهادکشاورزی استان اردبیل نیز دلایل این موفقیت را سعی و همت کشاورزان، استفاده از راهنمایی‌های فنی و تخصصی مربیان کشاورزی، بهره‌گیری از آخرین یافته‌های تحقیقاتی و انجام برخی از کارهای زیربنایی اعلام کرد و ادامه داد: انتظار می‌رود این موفقیت‌ها در سال‌های آینده بیشتر و بهتر تکرار شود.
حسن رضاپور می‌گوید: کارآفرینی، بنیاد اقتصاد مقاومتی است، جامعه کارآفرین، از آستانه تحمل بسیار بالایی برخوردار است، زیرا خطرپذیری در آن بسیار بالا و درعین‌حال امری طبیعی و عادی تلقی می‌شود، ازاین‌رو دارای اقتصادی مقاومتی خواهد بود.
وی با اشاره به برخی از مزایای مصرف آبزیان برای سنین مختلف بیان داشت: مصرف آبزیان موجب می‌شود که از بروز بسیاری از بیماری‌ها جلوگیری به عمل آید و به همین دلیل باید مصرف آبزیان بیش از گذشته ترویج شود.
انتهای پیام/

ارسال نظر