خانواده ها در تربیت و هدایت جوانان نقش اساسی دارند و در این میان اگر بین خانواده ها و جوانان فاصله و یا مشکلی وجود داشته باشد آن گاه امکان انحراف افزایش می یابد.
مسابقه کتابخوانی؛
شیوه‌نامۀ شرکت درمسابقۀ کتابخوانی با محوریت کتاب "سبک زندگی فاطمی" به شرح زیر می باشد.
درمراسمی باحضور استاندار ومسئولان ارشد استان درجهاد کشاورزی استان اردبیل ، ازحسن رضاپور نیری به عنوان سرمایه گذار بخش خصوصی در امر پرورش ماهیان سرد آبی درشهرستان نیر بعنوان تولید کننده برتر تجلیل بعمل آمد.
مراسم تشییع جنازه رزمنده 8 سال دفاع مقدس حاج دده کیشی قلیزاده در نیر
تکمیل جاده کریق به آرموداق اتصال به پایتخت را 120 کیلومتر کوتاه‌تر می‌کند و از جاده سرچم نیز ایمن‌تر است.
گردشگری زمستانی، ظرفیت فراموش شده نیر؛
طبیعت چهارفصل شهرستان نیر و برخورداری از مناطق بکر آب و هوایی از ویژگی‌های ممتازی است که می‌تواند این شهرستان را در زمره مناطق بالقوه برای جذب گردشگر در تمام فصول سال قرار دهد.
مدتی است که باز سگهای ولگرد در سطح شهر جولان میدهند و مردم نگران امنیت و سلامتی محیط و بچه هایشان هستند.
طبق گفته کارشناسان، اردبیل یکی از استان هایی است که زلزله آن را تهدید می‌کند چرا که این استان روی گسل‌های ناآرامی، ظاهرا آرام گرفته است.

سفیر عراق در لبنان امروز گفت : ایران باید داوطلبانه موافقت نامه مارس 1974با عراق را که در الجزایر منعقد شده اصلاح کند و از اقلیت های ایرانی رفع ظلم کند . ایران باید از ادعاهای ارضی خود بر شط العرب صرف نظر کند و سه جزیره واقع در خلیج فارس را تخلیه کند .

کم کم به انتخابات آینده ریاست جمهوری نزدیک می‌شویم. از هم اکنون گمانه‌زنی‌ها پیرامون میزان شانس و اقبال افراد مطرح و شناخته شده برای ورود به پاستور در نزد اهالی سیاست و نیز رسانه‌ها طرح شده است.

 

صفحه‌ها