نمایش 1 - 10 از 5741
لید مقاله
 حماسه حضور مردم نیر در راهپیمایی روز قدس متجلی شد+تصاویر مردم همیشه در صحنه نیر با حضور خروشان در راهپيمايي روز قدس حمايت قاطع خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام كردند.
نیریمیز: اهالي مومن و ولايت مدار شهرستان نیر در قالب گروه ها و اقشار مختلف با برگزاري راهپيمايي در سطح شهرحمايت خود را از مردم مظلوم و ستمديده فلسطين اعلام و با آرمان هاي امام خميني(ره) تجديد ميثاق كردند.
نیریمیز: معاون فرماندار شهرستان نیر از فعالیت 19 تیم اجتماع محور جهت پیشگیری از اعتیاد در شهرستان نیر خبر داد.
نیریمیز: رئیس دادگستری شهرستان نیر گفت:‏ زمان رسیدگی به پرونده‌ها در نیر کوتاه شده است.‏
نیریمیز: شورای اسلامی شهر و شهرداری نیر یا صدور بیانیه ای از مردم شهر نیر برای شرکت در راهپیمایی روز قدس امسال دعوت کردند.
نیریمیز: راهپیمایی روز قدس مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همچون سال های گذشته با حضور گسترده و حماسه مردم مومن و روزه دار شهرستان نیر برگزار می شود.
نیریمیز: معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان نیر پيام هاي آموزشي به منظور آگاه سازي عمومي منتشر کرده است.
نیریمیز: سپاه ناحیه نیر به منظور حمایت از مردم مظلوم فلسطین بویژه مردم درمحاصره و بی دفاع غزه و همچنین محکومیت رژیم اشغالگر قدس مردم را به شرکت گسترده در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.
نیریمیز: فرماندار شهرستان نیر از تخریب محصولات کشاورزی به خاطر سرما و تگرگ ‏در سال‌جاری و اهمیت بیمه محصولات ‏کشاورزی خبر داد. ‏
یادواره شهدای مدافع حرم و شهدای روستای علی آباد نیر برگزار شد یادواره شهدای والامقام مدافع حرم و شهدای روستای علی آباد نیر برگزار شد.

صفحه‌ها

Subscribe to استانی