تازه ترین مطالب


کد مطلب: 46379
تاریخ انتشار: پ, 1396/08/25 - 23:10
استاندار اردبیل به همراه جمعی از مدیران کل استانی از واحدهای تولیدی و پروژه های عمرانی شهرستان نیر بازدید کردند.

اکبر بهنام‌جو عصر امروز در جریان بازدید از طرح‌های گردشگری شهرستان نیر در فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: با توجه به ظرفیت‌های شهرستان نیر در حوزه جذب گردشگر و سرمایه‌گذاری‌هایی که از گذشته در این منطقه وجود داشته است این منطقه در زمینه سرمایه‌گذاری گردشگری مورد حمایت ویژه قرار می‌گیرد. 
 
وی گفت: برخی قراردادهایی که از سالهای گذشته در این منطقه منعقد شده و زمان انجام آن به اتمام رسیده است از نظر ما باطل است زیرا نباید اجازه دهیم تا مناطق مستعد برای سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری بلا استفاده و در اختیار افرادی که قصد سرمایه‌گذاری ندارند قرار گیرد.
 
استاندار اردبیل تصریح کرد: مشکلات سرمایه‌گذاران در حوزه تسهیلات نیز مورد بررسی قرار گرفته است که امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در آینده نزدیک رفع شود.
 
بهنام‌جو افزود: زمانی می‌توان گفت که طرح بولاغلار نیر موفق بوده است که هتل این منطقه تکمیل شود و مسافران اقامت‌های چند روزه در این منطقه داشته باشند.
 
رئیس شورای اداری استان اردبیل ادامه داد: شهرک آب و مشکلات سرمایه‌گذاری در این منطقه طی ۲ هفته آینده تعیین تکلیف خواهد شد و طرح جامعی نیز برای منطقه بولاغلار تهییه و در اختیار سرمایه‌گذاران قرار خواهد گرفت.
 
وی اضافه کرد: فرصت‌های جدید سرمایه‌گذاری در شهرستان نیر مورد مطالعه قرار خواهد گرفت و ما نیز در خصوص ارائه تسهیلات برای سرمایه‌گذاری همکاری لازم و خوبی با بخش خصوصی خواهیم داشت.

 

دیدگاه‌ها

سلام چرا استاندار محترم از جاده در دست احداث و تعطیل شده نیر به میانه بازدید نکردند؟ یعنی ارزش ندارد؟

از استاندار محترم تقا ضا دارم برای راه میانه به نیر فکر اساسی کنند چون یکی از اصلی ترین کار برای پیشرفت هر شهرستان احداث راه ارتباطی است

با سلام من متولد روستای یامچی سفلی هستم دوران راهنمایی را در نیر به پایان بر ده ام الان ساکن تهران هستم وحاضرم تا ۳۰ میلیار د تومان در آن شهرستان سرمایه گذاری کنم نمیدانم چه طرحی برای سرمایه گذاری موجود است
ارسال نظر