نمایش 1 - 10 از 3248
لید مقاله
نیریمیز: بازیکنان تیم استقلال نامزدی یعقوب کریمی با نیکی محرابی بازیگر سریال گسل را تبریک گفتند.
نیریمیز:از امپراتوری‌های باستان تا رستوران‌های فست فود مدرن، لذت بردن از غذا همیشه بخش جدایی ناپذیر زندگی ما بوده است.
نیریمیز:خیار‌ها را بشویید و اجازه دهید کاملا خشک شوند، زیرا در صورت مرطوب بودن خیار شور‌های شما کپک می‌زنند، یک چهارم خیار‌ها را داخل شیشه بریزید.
نیریمیز: کوکاکولا یکی از مشهورترین برندهای دنیاست که بیلیون ها نفر در کنار غذا مصرف می کنند. البته علاوه بر مصرف غذایی از این نوشیدنی می توان استفاده های دیگری هم برد.
نیریمیز:در ساختمان‌های متروک هم می‌چرخد، مانند ساختمانی که قبلاً متعلق به یک شرکت بیمه بود. ساختمان‌های زیادی خالی هستند. در حال حاضر 1131 نفر در روستای ورخویانسک زندگی می‌کنند که حدود نیمی از آن‌ها 15 سال در این روستا اقامت داشته‌اند.
نیریمیز:در این نوشتار قصد داریم شما را با 10 فروند از سریع ترین هواپیماهای نظامی تاریخ آشنا کنیم. هواپیماهایی که در یک چشم بهم زدن، مسافتی طولانی را می‌پیمایند!
نیریمیز: در بسته هفتگی دریچه، بهترین نرم افزارها از دید شما کاربران گرامی را قرار داده‌ایم.
نیریمیز: چهره جنگ در یکصد سال اخیر و به طور ویژه در دو دهه گذشته تغییرات زیادی را تجربه کرده است.
نیریمیز:این باغ‌ها که در اصطلاح معماری به آنها باغ عمودی گفته می‌شود در اطراف و اکناف مجتمع‌های مسکونی و تجاری بزرگ کاشته می ‌شوند و نمایی متفاوت و جذاب به آسمانخراش‌ها و مگامال‌ها می‌دهند.در ایران نمونه چنین کاری را می‌توان در پل طبیعت یا مجموعه باغ کتاب دید.
نیریمیز: یکی از مشکلات فراگیر کاربران تلگرام حجم زیاد مصرفی این شبکه اجتماعی است،راهکاری برای کاهش حجم اینترنت مصرفی تلگرام ارائه کرده ایم.

صفحه‌ها

Subscribe to وبگردی